Kargo ve Taşıma Bilgileri

ÜRÜN TESLİMAT

Normal şartlar altında, ürünler aynı gün içerisinde kargo edilmektedir.(kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.
Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

 

GELEN KARGO PAKETİNİN TESLİM ALINMA ŞARTLARI

Kargo firması zamana karşı yarıştığı için ürünü derhal teslim etmek ve hemen oradan gitmek ister, fakat önemli bir konu vardır.
Kargodan gelen paketinizi teslim almadan personelin size uzattığı forma imza atılmamalıdır.
Kargo irsaliyesini imzalamadan önce gelen kargo kutusunun taşınmadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol etmeniz sizin faydanıza olacaktır.
Kutuda herhangi bir sebepten dolayı hasarlı ise teslimatla ilgili hiç bir irsaliye veya belgeyi imzalamadan kargo personeline hasar tespit tutanağı tutulması için kutuyu iade ediniz.
Size otoyedekparcatr.com tarafından yeni ürünleriniz en kısa sürede gönderilecektir.
Gelen kargoda kutusu hasar almış olan ürünlerin teslim alınması durumunda kargo içerisindeki ürünlerin hasarından ya da eksikliğinden otoyedekparcatr.com sorumlu olmadığını bildirmektedir.

 

TESLİM EDİLEN KARGO PAKETİNDE HASAR VARSA

Kargo kuryesinin getirdiği pakette herhangi bir hasar veya içindeki ürünün zarar görebileceği bir deformasyon durumu, sizi düşündüren herhangi bir kaygı varsa kargo irsaliyesini imzalamadan kargo görevlisinden paketi yanında açıp içindeki ürün siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol etmenizde fayda vardır.
Bir problem görmüyorsanız kargo belgesini imzalayınız.
Gelen kargo kutusu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde hasar gördüğünü düşünüyorsanız kargoyu teslim almayıp kurye görevlisinde kargo hasar tutanağı talep ediniz.
Ayrıca tutanak tutulan ürünleri de lütfen teslim almayınız. (otoyedekparcatr.com'dan size gelen ürünlerin geri gelmesi gerekir.)
Tutanak tutturulan ürünlerin değişimi yapılarak ivedi bir şekilde tarafınıza yeniden kargo ile gönderilecektir.

 

HASARLI KARGOYU TESLİM ALDIĞINIZDA

Kargo firmasının asli görevi otoyedekparcatr.com'dan yaptığınız alışverişi size güvenli bir taşımacılık sunarak vaktinde, doğru kişiye güvenilir bir biçimde teslim etmektir.
Üründe herhangi bir hasar var ise size gelen kargo şubesine giderek hasar tespit tutanağı veya zabıt tutturabilirsiniz.
Tutturduğunuz tutanakla kargoya tazmin işleminide başlatabilirsiniz.
Hasarlı bir ürünün tazmin işlemleri ortalama 1-3 ay gibi bir sürede sonuçlanmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır